logo
logo
logo

قوانین و مقررات


قوانین و مقررات

قوانین سایت کیان دروید:
در سایت کیان دروید اپلیکیشن های اندروید ارایه می شود
تعدادی از این اپلیکیشن ها رایگان هستند که از سایت کیان دروید یا مارکت بازار در دسترس می باشند
اپلیکیشن های پولی این سایت یا از مارکت بازار در دسترس هستند که آن ها تابع قوانین بازار می باشند. و یا از طریق پرداخت درون برنامه ی مارکت کیان دروید قابل خرید می باشند. برای خرید از مارکت کیان دروید ابتدا اپلیکیشن را رایگان از سایت کیان دروید دانلود می کنید و از بخش های محدودی از آن استفاده می نمایید و درصورتی که مایل به خرید باشید می توانید از طریق دکمه ی خرید یا به روز رسانی اقدام و پس از پرداخت وجه به صورت آنلاین، به طور کامل از همه ی بخش های اپلیکیشن استفاده نمایند.
پس از پرداخت وجه همواره می توانید بر روی همان دستگاهی که اپلیکیشن را خریداری کرده اید استفاده کنید حتی درصورت فلش کردن گوشی یا تبلت با وارد کردن شماره تلفنی که با آن اپلیکیشن را خریداری نموده اید و فشار دکمه ی”خرید یا به روز رسانی” از نسخه ی کامل اپلیکیشن استفاده نمایید. اما در صورتی که بخواهید بر روی گوشی یا تبلت دیگری نصب کنید باید دوباره هزینه پرداخت شود.
اگرچه کاربران عزیز قبل از پرداخت می توانند با اپ آشنا شوند و سپس اقدام به خرید کنند اما حتی پس از خرید در صورت مشاهده ی هر نوع اشکال از طریق همین بخش یا بخش تماس با ما اطلاع دهند تا مورد یا موارد پیگیری شود.

برای دریافت اپلیکیشن هیچ گونه هزینه ای به جز هزینه ای که برای استفاده از نسخه ی کامل اپلیکیشن های پرداخت درون برنامه می باشد، بر عهده ی مشتری نمی باشد. مگر آن که مشتری به دلیلی مایل به تماس تلفنی به مدیر سایت باشد.

راهنمای خرید از مارکت کیان دروید را می توانید اینجا ببینید.

مجوزهای مرکز توسعه فناوری و رسانه های دیجیتال