logo
logo
logo

RoboCam Box App V 2.1

logo

RoboCam

Size:
Version:

رایگان

آلبوم تصاویر


درباره این برنامه

درباره نرم افزار RoboCam Box App V 2.1

نرم افزار اندروید Robocam Box App V 2.1 سامانه مدیریت سیستم عکاسی از راه دور است که برای برنامه ریزی دوربین های DSLR طراحی شده است. با استفاده از این سامانه میتوان برنامه عکاسی پروژه های کاری با دوربین های DSLR را به صورتی دقیق و زمان بندی شده از راه دور انجام داد. این نرم افزار به شما امکان اتصال به بخش کنترل سخت افزار سامانه Robocam Box V1.2 را خواهد داد. اطلاع از وضعیت دوربین و کارکرد آن ، امکان گزارش گیری از کار دوربین و سامانه کنترل آن ، و همچنین دریافت تصاویر حاصل از کار دوربین از جمله امکاناتی است که در نسخه های خاص آن به کاربر داده میشود.

درباره سامانه RoboCam Box V 2.1

سامانه عکاسی طولانی مدت به روش تایم لپس (Time Lapse)

برای کنترل عکاسی با دوربین های DSLR از راه دور یا عکاسی به روش تایم لپس در پروژه هایی که مدت زمان طولانی چند ماهه یا چند ساله دارند سیستم Robocam Box به کار می آید. در حال حاضر بسیاری از پروژه های صنعتی عمرانی ساختمانی و پروژه های عظیم نیاز به ثبت روزانه و هم چنین مستند سازی و امکان کنترل از راه دور برای نمایش پیشرفت پروژه دارند ، این سامانه به عکاسان ، مستند سازان و مسولان فنی ، این امکان را میدهد که در بازه های زمانی مختلف بتوانند فیلم و کلیپ های با دور تند از مراحل تکمیل پروژه داشته باشند. یا از آن برای ثبت دقیق پروژه های مونتاژ و دمونتاژ سازه های خاص استفاده کنند. تصاویر بسیار بزرگ و با کیفیت از کلیه مراحل ساخت و ساز پروژه های صنعتی داشته باشند.
این سامانه به صورتی طراحی شده که امکان کار در گرمای تا 70 درجه سانتی گراد و سرمای تا -35 درجه سانتی گراد را داشته باشد. این سیستم نیازی به برق شهری نداشته و با استفاده از سلول خورشیدی و باطری نیز کار میکند. پس از نصب دستگاه علاوه بر کنترل دستی فرامین داده شده به دوربین توسط سیستم کنترل و صفحه کلید ، امکان کنترل کامل دوربین از راه دور با تلفن همراه توسط نرم افزار و همچنین کنترل از طریق وب امکانپذیر است. علاوه بر این ، دستگاه به صورت روزانه و یا دستی امکان ارسال گزارش های روزانه از وضعیت دوربین وضعیت انرژی ، دما یا رطوبت محیط ، تعداد عکس گرفته شده و میزان حافظه دوربین و … را دارد.

مشخصات و امکانات :

– کنترل دوربین DSLR با گوشی های هوشمند از راه دور
– تنظیم دقیق دوربین برای عکاسی در روز و شب در طول روز ماه و سال
– کنترل و دریافت تصاویر به صورت آنلاین از طریق وب
– دوربین 18 مگا پیکسل و لنز واید متغییر 10-18
– کار در شرایط سرما گرما باران و برف و شرایط شرجی
– استفاده از انرژی خورشیدی + برق شهری + باطری به صورت همزمان

اطلاعات بیشتر در سایت

ROBOCAM.IR

قیمت: رایگان


ویژگی های این App

توسعه دهنده
کیان کیانی
وضعیت
منتشر شده
وبسایت شیمی
www.kimical.ir
قیمت
رایگان

برچسب ها

App های مرتبط

دیدگاه شما

دیدگاه خود را ثبت کنید   

پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.
پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.